Budomarathon 2019

Zaterdag werd voor de 3e maal door de District Budo Activiteiten Commissie in ZH de budomarathon georganiseerd. Tijdens de 5 uur durende marathon kregen de deelnemers 5 verschillende workshops.De budomarathon werd geopend door Judo Bond Directeur Huub Stammers, die in zijn toespraak Niels van Buuren als vertegenwoordiger van Judo2inspire uitnodigde aan alle aanwezige kort uit te leggen waar Judo2inspire voor staat. Hierna nodigde Huub iedereen uit vooral een gokje te wagen om het gewicht van de taart te raden. Waarna hij zelf het goede voorbeeld gaf. Met een slag op de gong kon het eerste uur van start met Barziliaans Jiujitsu. Dit werd gegeven door Sebastiaan Fransen van VELO Ryu Ha, Hierna volgde Tang soo do door Leonart van Kongzhi. Het middelste uur werd opgevuld door Henk Verberne van Yu-Sin-Kwon met Hapkido en hierna volgde Patrick Schuilenburg van Aikibudo Ver. Bushidojo met Aikido. Het laatste uur werd op gevuld door een judo topper. Omdat het opgehaalde sponsorgeld ten goede kwam aan Judo2inspire werd door hen de laatste docent geregeld. Dex Elmont mocht het laatste uurtje verzorgen. Wel werd er even een vragenrondje ingelast want sommige kinderen wilde wel het e.e.a. van Dex weten zoals hoeveel prijzen heeft u, wat is u favoriete worp. En toen klonk voor het laatst de gong en was de prestatie ten einde. Restte het de organisatie nog het opgehaalde bedrag bekend te maken, maar voor dit gebeurde waren en nog 3 prijswinnaars. Ten eerste de deelneemster die het meeste sponsorgeld had opgehaald: en dat was onze Yasmine ten Hoor. De tweede prijs was voor de deelneemster die de meeste sponsoren had verzameld en ook deze prijs viel in onze club want dat was Lobke van der Kleij. De derde prijs was voor de winnaar die het juiste gewicht had geraden van de judotaart. Die prijs viel buiten onze club maar was wel gemaakt binnen onze club door Linda Roctus . Linda super mooi gemaakt. Ja en toen was er nog maar een vraag…..hoeveel was erop gehaald. De voorzitter van het district Zuid-Holland Peter van Harmelen maakte dit bekend en overhandigde de cheque van € 1.014,55 aan Dex Elmond die vandaag als ambassadeur Judo2inspire vertegenwoordigde. Vermoeid maar met een voldaan gevoel zijn alle Geisha deelnemers weer naar huis gegaan en van eentje weten we dat hij in de auto zijn ogen niet meer open kon houden 😉